CardFinans için Kampanya Koşulları;

 01-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile www.yukko.com ‘dan tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "YUKKO" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (02.07.2018) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 5 Haziran’da harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 02 Temmuz 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

www.yukko.com ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

www.yukko.com ’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.yukko.com ’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında www.yukko.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.yukko.com ’un 0850 222 90 50 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.

HSBC Advantage için Kampanya Koşulları;

01-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartınızla www.yukko.com ‘dan tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.

NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "YUKKO" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir.

Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50TL değerinde NakitPuan kazanabilecekdir. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan NakitPuan’lar 5 Haziran’da yüklenecek, 1 Temmuz 23:59’a kadar kullanılmayan NakitPuanlar 02 Temmuz 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuanın tamamı geri alınacaktır.

NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez.


Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.