1-31 Ekim tarihleri arasında Yukko.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır.

Kampanyaya BonusFlaş’tan (BonusFlaş Mobil Uygulaması) katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus yüklenecektir.

Kampanya’ya Dahil Olan Kartlar;

 • Kampanya’ya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.

Kampanya’ya Dahil Olmayan Kartlar;

 • Garanti Paracard, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bonus Kampanyasına Katılım ve Genel Koşulları

 • İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalı veya “YUKKO10” yazıp , 3340’a SMS gönderilmeli daha sonra harcama yapılmalıdır.

  Ek kart sahipleri katılımı asıl kart üzerinden yapmalıdır, ödül yüklemesi harcama yapan karta yüklenir.


BonusFlaş uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için
http://www.bonusflas.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için  BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalı veya “EVET YUKKO10” yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.

 

 • TEB Bonus sahipleri  4616’ya,
  Şeker Bonus sahipleri 7353'e,
  ING Bonus sahipleri 2205'e,
  ABank Bonus sahipleri 4055’e,
  ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir.

  Bu bankalara ait kartlar sadece SMS ile kampanyaya katılabilir ve kampanya faydasından buna göre faydalanabilir.

Katılım SMS’leri ilgili banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

 • Kampanya şartlarında ilk katılım kanalı dikkate alınmaktadır. Kampanyaya ilk olarak SMS ile katılınması durumunda iptal edilerek BonusFlaş’tan tekrar katılım sağlanmamaktadır.

 • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan ve SMS ile katılan müşterilere; "TEBRIKLER. YUKKO.COM’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 15-29 KASIM ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir.

 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

 • Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır. BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15-28 Kasım 2018 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
  Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 29 Kasım  2018 tarihinde geri alınacaktır.

 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

 

 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

 

+2 Taksit kampanyası Koşulları;

 • +2 taksit kampanyası www.yukko.com’da gerçekleştirilen  2  taksitli alışverişlerde geçerlidir. Kampanya koşulları sağlandığında 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +2 taksit uygulanarak işlem 4 taksit ile gerçekleşir.

 • +2 Taksit Kampanyasına Dahil Olan Kartlar;

+2 taksit kampanyasına  Bonus, Money BonusAmerican Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı,Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans, Alternatif Bank, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Ticari kartlar, ING Bonus Ticari, Abank Ticari Bonus dahildir.

 • +2 Taksit Kampanyasına Dahil Olmayan Kartlar;

+2 taksit kampanyasına Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Denizbank Ticari Bonus, TEB Ticari Bonus,Şekerbank Ticari Bonus, Fibabanka Ticari Bonus Kartları dahil değildir.

 • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları dahil değildir.

 • Kampanya 1-31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.