Aeka Mira 5 Raflı Çekmeceli Kitaplık

  • 60 cm Genişlik
  • 160 cm Yükseklik
  • 30 cm Derinlik
  • 2 Yıl Garanti Süresi
Detaylı özellikler için tıklayın.
%23indirim
309,90 TL 239,90 TL
5 iş günü içinde kargoya verilir.


Adet
Ürün Ölçüleri
Genişlik 60 cm
Yükseklik 160 cm
Derinlik 30 cm
Mobilya Genel Özellikleri
Marka Aeka
Marka Bilgilendirme Aeka, sünger ve suntalem ürünleri üreticisi olarak ekonomik grupta kanepe, ayakkabılık ve gardırop ürünleri üreten bir mobilya imalatcısıdır. Üretimini sağladığı modellerde çeşitliliği az tutup, modellerde farklı renklere ağırlık vermek üretim anlayışının temellerini oluşturmaktadır. Butik bir üretim anlayışı ile üretim sağlayan Aeka, aldığı siparişlere göre üretimini planlayıp ürünlerini tüketiciler İle buluşturmaktadır.
Ürün Çeşidi Bilgilendirme Kitaplık;
Kitaplar, insanların en büyük ve en eski dostlarındandır. Bu eski dostlar kendimizi geliştirmemizi sağlamanın yanında ufkumuzuda açmaktadır. “Kitaplıklar aklın tedavi yeridir” sözünü bu dostluğa bağlamak hata olmasa gerek. Bu dostlarımızın nasıl ve nerede muhafaza edileceğide önemli bir konu olup, mobilya endüstrisin de temel bir ürün grubu olan kitaplık modellerinin ihtiyacının doğmasına neden olmuştur. Küçük ve pratik olmayan alanları en güzel kitaplık modelleri ile değerlendirmemiz bizlerin elindedir. yukko.com en değerli dostlarımızı hangi alanlarda ve hangi kitaplık modellerinde muhafaza edeceğimizin tüyolarını uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunmaktadır.
Malzeme Tipi Suntalem
Renk Beyaz-Meşe
Garanti Süresi 2 Yıl
Kargolama & Teslimat
Kargo Firması Üreticiden Sevk - Aras Kargo
Sipariş Vermeden Önce Ürün detaylarını ve ölçülerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Ürün görsellerindeki aksesuarlar dekorasyon amaçlı olup, fiyata dahil değildir.
Siparişin Teslimatı Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı; firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine göre değişebilmektedir. Siparişlerinizi teslim alırken paketleri mutlaka kontrol etmenizi, hasarlı paket veya ürünleri teslim almamanızı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanızı önemle rica ederiz. Tutanağı bulunan ürünlerin iadesi ve değişimi çok daha hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir.
Ürünün Montajı Demonte: İncelemiş olduğunuz ürün "demonte" şekilde sevk edilmekte olup, kurulum gerektirmektedir. Ürünün kurulumu için gerekli tüm malzemeler teslim edilen paket içerisinde olup, bazı ürünlerde ek olarak tornavida gerekebilir.

Aeka Mira 5 Raflı Çekmeceli Kitaplık

(0) Yorum
YORUM YAZ

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.