Alpino Hafıza Kitaplık

  • 75 cm Genişlik
  • 177 cm Yükseklik
  • 30 cm Derinlik
  • 2 Yıl Garanti Süresi
Detaylı özellikler için tıklayın.
%25indirim
359,90 TL 269,90 TL
3 iş günü içinde kargoya verilir.


Adet
Ürün Ölçüleri
Genişlik 75 cm
Yükseklik 177 cm
Derinlik 30 cm
Mobilya Genel Özellikleri
Marka Alpino
Marka Bilgilendirme Alpino, son teknoloji ile donatılmış makine parkuruna sahip, 40.000 m² açık, 30.000 m² kapalı alan üzerinde faaliyet gösteren, özellikle demonte mobilya sistemlerinde uzmanlaşmış köklü bir markadır. Alpino, ISO 9001:2000 kalite standartları çerçevesinde, sürdürülebilirlik esasları göz önünde bulundurarak üretimlerini gerçekleştirirken çevre dostu, enerji tasarruflu üretim politikasını benimseyen bir kuruluştur. Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin büyük bir bölümü demonte olan Alpino, kitaplık, bilgisayar & çalışma masaları vb. ürünlerini iç pazar dışında 25 ülkeye daha ihraç ederek büyümesini sürdürmektedir.
Ürün Çeşidi Bilgilendirme Kitaplık;
Günümüz Türkiyesin de gittikce modernleşen fakat bir o kadarda küçülen evlerimizin, fonksiyonel mobilya ihtiyacı artmakta. Her evde kullanılmakta olan kitaplık modelleri bu modaya uyarak değişmektedir. Değişimle birlikte klasik raflı Kitaplık serileri yerlerini daha modern daha renkli ve fonksiyonel kitaplıklara bırakmaya başladı. Yüzlerce Kitaplık modeli arasından doğru olanı tercih etmeniz için en detaylı ürün özellikleri yukko.com adresinden bulabilirsiniz.
Malzeme Tipi Suntalem
Renk Alaska Ceviz
Garanti Süresi 2 Yıl
Kargolama & Teslimat
Kargo Firması Üreticiden Sevk - Aras Kargo
Sipariş Vermeden Önce Ürün detaylarını ve ölçülerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Ürün görsellerindeki aksesuarlar dekorasyon amaçlı olup, fiyata dahil değildir.
Siparişin Teslimatı Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı; firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine göre değişebilmektedir. Siparişlerinizi teslim alırken paketleri mutlaka kontrol etmenizi, hasarlı paket veya ürünleri teslim almamanızı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanızı önemle rica ederiz. Tutanağı bulunan ürünlerin iadesi ve değişimi çok daha hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir.
Ürünün Montajı Demonte: İncelemiş olduğunuz ürün "demonte" şekilde sevk edilmekte olup, kurulum gerektirmektedir. Ürünün kurulumu için gerekli tüm malzemeler teslim edilen paket içerisinde olup, bazı ürünlerde ek olarak tornavida gerekebilir.

Alpino Hafıza Kitaplık

(0) Yorum
YORUM YAZ

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.