Bosch GWS 750-115 Avuç Taşlama Makinesi 750 Watt 115 mm

HIZLI GÖNDERİ
%41indirim
598,90 TL 354,90 TL
HIZLI GÖNDERİ
Bugün 16:00'e kadar sipariş verirseniz gün içinde kargoda!


Adet

Ürün Açıklamaları 
Bosch Elektrikli El Aletleri ürün portföyüne katılan yeni GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi, 115 milimetrelik disk çapı, yüksek performansı, ergonomisi ve fiyat/performans oranıyla göz dolduruyor.
Özellikle küçük ve ince dizaynıyla ulaşılması ve çalışılması zor alanlar için üretilen avuç taşlama makinesi, 750 Watt motoruyla daha iyi bir taşlama ve önceki modellere oranla %15 daha fazla güç sunuyor. Bu geliştirilmiş özellik, soğutma özelliği de dahil olmak üzere tamamen yeni bir motor dizaynıyla sağlandı.
Geliştirilen GWS 750 Professional’da daha yüksek dayanıklılık üzerinde duruldu. Bunu geliştirmek için, tutuşu ve havalandırma kanallarının geliştirilmesi üzerine çalışıldı. Yeni ürünün şanzımanı dayanıklılığıyla dikkat çekerken, havalandırma kanalları optimize edildi. Bu iyileştirmeler sayesinde makinenin titreşim ve gürültü seviyeleri azaltıldı. Bu yeni özellikler, ürünün hem çalışma süresini hem de yaşam ömrünü uzattı.
Hem makine hem çalışan kişi koruma altında… 
GWS 750 Professional’ın optimize edilmiş küçük tutamak çevresi, eski modellere ve piyasadaki benzerlerine oranla daha rahat kullanım olanağı sunuyor. Daha ergonomik kullanım sayesinde hassas ve kontrollü sonuçlar elde ediliyor. Önemli güvenlik fonksiyonları sayesinde ulaşılması zor alanlarda bile oldukça rahat çalışılabiliyor. Bosch GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi, yeniden başlama emniyet sistemi sayesinde güç kesintisinden sonra istemsiz çalışmayı durdurarak hem makineyi hem çalışan kişiyi koruyor.
Farklı aksesuarlarla farklı işleri yapmak mümkün… 
Profesyonellerin beklediği çok yönlü bir makine olan yeni Bosch GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi uygun fiyat/performans oranıyla da dikkati çekiyor.
GWS 750 aynı zamanda, elmas diskleri veya fırça taşlama ve kesme diskleri gibi birçok aksesuarla birlikte de kullanılabiliyor. Metal işleme uygulamalarında, metal borular, metal plakalar ve çelik kirişlerin kesme ve taşlama gibi işlemleri de bu parçaların taşlamaları kadar hızlı bir sürede tamamlanabiliyor. Farklı aksesuar seçenekleriyle beton, taş ve fayans kesmek veya boya kaldırmak da mümkün olabiliyor.
 
Teknik Veriler 
Giriş gücü   750 W
Boştaki devir sayısı   11.000 rpm
Disk çapı   115 mm
Yeniden başlama emniyeti   Evet
Ağırlık  1,8 kg

Yapı Market & Hırdavat Genel Özellikleri
Garanti Süresi 2 Yıl
Marka Bosch
Diğer Özellikler
Disk Çapı 115 mm
Gücü (Watt) 750 W
Devir 11000 rpm
rate_review

Bosch GWS 750-115 Avuç Taşlama Makinesi 750 Watt 115 mm

(0) Yorum
YORUM YAZ

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.