Dekorjinal Endüstriyel Boru Duvar Rafı - Boruraf004

  • 15 cm Yükseklik
  • 15 cm Genişlik
  • 15 cm Derinlik
  • 2 Yıl Garanti Süresi
Detaylı özellikler için tıklayın.
%22indirim
89,90 TL 69,90 TL
5 iş günü içinde kargoya verilir.


Adet
Mobilya Genel Özellikleri
Marka Dekorjinal
Marka Bilgilendirme Dekorjinal, tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar dekoratif ürünler konusunda Türkiyenin en büyük tesisine sahip olan firmalarından biridir. Dekorjinal, bayileri, satış temsilcileri ve çözüm ortağı internet siteleri ile ülkemizin dekorasyon alanında Dünyaya açılan kapısı konumuna gelmeyi hedefleyip tüm arge çalışmalarını bu yönde konumlandırır. Ürün imalatında kendi tasarım ekibinin yanında, amatör tasarımcıların lisanslı tasarımlarına da yer vererek, desen ve dekor yelpazesini duvar rafı , puf vb. ürün grupları ile her gün genişletmektedir. Dekorjinal’in tüm dekorasyon ürünleri çocuk sağlığına uygun olup %100 yerli üretimdir.
Malzeme Tipi Masif, Metal
Askılık Tipi Duvar Askılığı
Renk Ceviz
Garanti Süresi 2 Yıl
Ürün Ölçüleri
Genişlik 15 cm
Yükseklik 15 cm
Derinlik 15 cm
Kargolama & Teslimat
Kargo Firması Üreticiden Sevk - Yurtiçi Kargo
Sipariş Vermeden Önce Ürün detaylarını ve ölçülerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Ürün görsellerindeki aksesuarlar dekorasyon amaçlı olup, fiyata dahil değildir.
Siparişin Teslimatı Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı; firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine göre değişebilmektedir. Siparişlerinizi teslim alırken paketleri mutlaka kontrol etmenizi, hasarlı paket veya ürünleri teslim almamanızı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanızı önemle rica ederiz. Tutanağı bulunan ürünlerin iadesi ve değişimi çok daha hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir.
Ürünün Montajı Demonte: İncelemiş olduğunuz ürün "demonte" şekilde sevk edilmekte olup, kurulum gerektirmektedir. Ürünün kurulumu için gerekli tüm malzemeler teslim edilen paket içerisinde olup, bazı ürünlerde ek olarak tornavida gerekebilir.

Dekorjinal Endüstriyel Boru Duvar Rafı - Boruraf004

(0) Yorum
YORUM YAZ

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.