Garmin Fenix 5s Beyaz Akıllı Outdoor Saat

Ürün geçici olarak temin edilememektedir
Garanti

2 Yıl Distribütör Garantisi Altındarı

Kutusunda Yeni Ürün

Yukko'da satışa sunulan tüm ürünler, kullanılmamış, yeni ve kutusu açılmamış ürünlerdir

Fitness, Macera ve Tarz için Multisport GPS Saatleri

 

 • Elevate™ bilekten kalp atış hızı teknolojisine¹ sahip premium çoklu spor GPS saat
 • Paslanmaz çelik çerçeve, düğmeler ve arka gövdeye sahip sağlam tasarımıyla maceraya hazır
 • Antrenmanlarınızın etkilerini ve ilerlemesini gösteren performans widget'ıyla önemli istatistikler parmak ucunuzda
 • Bağlı özellikler² içinde akıllı bildirimler, Garmin Connect™ online fitness topluluğuna otomatik yüklemeler ve Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz saat yüzleri ve uygulamalarıyla kişiselleştirme bulunur
 • Dış mekan sensörleri, GPS ve GLONASS uydu sinyali alıcısı, jiroskop ve barometrik altimetreye sahip 3 eksenli pusula dahil

 

Dünü aşın, bugün ve her gün. fēnix 5 bilekten kalp atış hızı ölçümüne¹, gelişmiş fitness özelliklerine ve işyerinden antrenmana herhangi bir ara vermeden gidebilmenizi sağlayan değiştirilebilen kayışlara sahip premium GPS'li çoklu spor saatidir. İzlemek istediğiniz spor ne olursa olsun fēnix 5 dahili aktivite profilleri ve performans ölçümlerinin yanı sıra akıllı bildirimleriyle de² hazırdır.

 

Çarpıcı Tasarım, Güçlü Performans

Sporcular ve maceracılar çeşit çeşittir. Bu sebeple fēnix 5 serisi her bileğe ve her antrenmana uyacak boyutlarla gelir. Her versiyonda, hem estetik hem atletik ilgilerinize uyacak görünümü, performansı ve hafif konforu sunacak olan paslanmaz çelik finişler, QuickFit™ saat kayışı kombinasyonları ve premium özellik setleri bulunmaktadır.

Çifte Navigasyon Ağı

Her fēnix 5 serisi saat, yalnızca GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme yapabilmek için gelişmiş GPS ve GLONASS uydu sinyali alımı sağlar. Her çalışma modunda uzun bir pil ömrü olacağına güvenebilirsiniz (modele göre değişir, ayarlara bağlıdır). Ve her yere gidebilme özgürlüğü için tüm fēnix 5 versiyonları 100 metreye kadar su geçirmezdir.

 

Yolda Olağanüstü Okunabilirlik

LED arka aydınlatmaya sahip parlak, yüksek çözünürlüklü, çok renkli Garmin Chroma Display™ tüm ortam koşullarında harika bir okunabilirlik sunar. Işığı aynı anda hem yansıtan hem de aktaran transflektif teknolojisi, saat yüzünün yoğun güneş ışığı altında bile okunabilir olmasını sağlar. Sapphire (Safir) edisyonlarında çizilmez safir mercek bulunur ve aynı zamanda, saatinizin kablosuz ağlarınıza bağlanabilmesi ve Garmin Connect üzerinde paylaşım yapmak için otomatik olarak aktivite yüklemeleri gönderebilmesi için Wi-Fi® etkindir.

 

Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü¹

Bileğinizdeki Elevate bilekten kalp atış hızı ölçüm teknolojisi, bir göğüs kayışına gerek kalmadan kalp atış hızınızı izleyebilmenizi sağlar. Saat, adımları saymaya ve uykunuzu denetlemeye ek olarak, kalp atış hızınızı kullanarak yakılan kalori bilgisini sunar ve fitness aktivitenizin yoğunluğunu belirler.

 

Değiştirilebilir Saat Kayışlarıyla Tarzınıza Uydurun

Birinci sınıf deri, metal veya silikondan tercih edebileceğiniz QuickFit kayışlar, her türlü spor veya aktivite için tarzınızı oluşturmanızı kolaylaştırır. Değişim için herhangi bir alet gerekli değildir. Yalnızca değiştirin, tıklayın ve gidin.

 

Gelişmiş Performans Ölçümleri

Her fēnix 5 serisi saat, formunuzu ve performansınızı izlemenizi sağlayan sofistike egzersiz özelliklerine sahiptir³. Egzersiz Durumu ve Egzersiz Etkisi için gelişmiş okumalar, egzersizinizin aerobik ve anaerobik faydalarını gösterir – böylece egzersizlerinizin nasıl bir işe yaradığını görebilir ve hatta sonuçları arkadaşlarınızla karşılaştırabilirsiniz. VO2 max tahmincisi, koşu hızınız, dakika başına kalp atışınız ve kalp atış hızı değişiminiz dahil olmak üzere verilerinizi hesaplayarak dakika başına tüketebileceğiniz maksimum oksijeni ön görür. Diğer fitness ölçümleri içinde mola zamanlayıcısına sahip mola danışmanının yanı sıra güncel VO2 maks sayınıza dayalı olarak ideal bitirme zamanınızı tahmin eden bir yarış tahmincisi bulunmaktadır.

 

Gelişmiş Koşu Dinamikleri

Şimdi koşu verilerinizle daha da ileriye gidebilirsiniz. Gelişmiş fizyolojik ölçümler ve koşu dinamiklerine¹ sahip Garmin egzersiz özellikleri, formunuzu ve genel performansınızı geliştirmenizde size yardımcı olabilir. Şunları içerir:

 • Performans koşulu: 6-20 dakika koştuktan sonra, fēnix 5 gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness seviyelerinizle karşılaştırır
 • Laktat eşiği: Adım ve kalp atış hızı analizlerinizle fēnix 5 kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder
 • Ritim — dakika başına adım sayısı
 • Adım uzunluğu — gerçek zamanlı adım uzunluğunuzu gösterir

Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Saatinizi HRM-Run™ gibi uyumlu bir kalp atış hızı göğüs kayışıyla eşleştirerek şu ek fēnix 5 ölçümlerine³ erişebilirsiniz:

 • Dikey salınım ve oran — Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğuna olan fayda oranı
 • Zeminle temas süresi ve denge— koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar
 • Stres miktarı: fēnix 5, 3 dakikalığına size tahmini stres seviyenizi sağlamak için dik dururken kalp atış hızı değişkenliğinizi ölçer. Ölçüm, 1 ila 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir

 

Yüzme Profilleri, Kayak, Kürek Sporları, Golf ve Daha Fazlası

fenix 5 saatleri koşu fonksiyonlarının ötesinde, yüzme egzersizi, kayak, golf ve ayakta pedal ve kürek gibi sporlarda yardımcı olacak spesifik özellik setleri de sunar. Yüzücüler için cihaz, mesafeyi, tempoyu, kulaç sayısını ve daha fazlasını ölçer. Kayak/Sörf modu hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik koşu sayacını (kaldırma çizgisi için Otomatik Duraklatma ile) ve fazlasını parmak uçlarınıza taşır. Kürek sporları özellikleri arasında vuruş sayısı, vuruş hızı ve hatta vuruş başına kat edilen mesafe bilgisi bulunur. Golf modu size Garmin Connect üzerinden indirdiğiniz herhangi bir golf sahası için ön, arka ve orta sahaya olan uzaklığı verir – aynı zamanda istatistik izleme (serbest vuruş, vs.), Saha Görünümü, Otomatik Atış algılama ve otomatik ölçümler gibi geliştirmeler de sunar.

 

Harika Dış Mekanlarda Kendi Tarzınızla Gezinin

Her fēnix 5 modeli, GPS artı ABC (altimetre, barometre ve pusula) sensör özellikleri kullanarak size bilinen ve bilinmeyen yollarda kılavuzluk etmek için kapsamlı navigasyon ve izleme özellikleri sunar. Dahili altimetre, yükselme ve alçalmayı doğru şekilde görüntülemek için yükselme verileri sağlarken, barometre de hava basıncındaki kısa süreli eğilimleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenli elektronik pusula ister hareketli ister hareketsiz olun, bulunduğunuz açıyı tespit eder. Ayrıca, UltraTrac™ modunda pozisyon hassasiyetini geliştirmeye yardımcı olmak için dahili bir jiroskop da vardır.

 

Bağlı Kalmanın Binbir Yolu

fēnix 5 üzerinden akıllı bildirimler², ister yolda, ister golf sahasında, ister masanızdan uzakta olun saatinizin üzerinden e-posta, metin mesajları ve uyarılar alabilmenizi sağlar. Diğer bağlantı özellikleri içinde Garmin Connect online fitness topluluğumuza otomatik yüklemeler, ücretsiz Garmin Connect üzerinden canlı izleme ve sosyal medya paylaşımı ve Garmin Connect™ Mobil uygulamaları bulunmaktadır.

 

Gelişmiş Uygulamalar ve Saat Yüzleri

Tüm fēnix 5 serisi saatleri, Connect IQ store mağazamızdan ücretsiz indirmelerle özelleştirebilirsiniz. Saatinizin yüzünü değiştirebilir, veri alanları ekleyebilir veya tek bakışta bilgi almak için uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz.

Garmin, fēnix çoklu spor saatinize daha fazla değer katmak amacıyla ortaklıklar kurmak için en iyi şirketler ve tasarımcılarla sürekli olarak çalışmaktadır. Uber, Strava, AccuWeather ve diğer isimler fēnix 5'inizi her zamankinden daha fazla yolla yaşam tarzına uydurabilmenizi sağlayan uygulamalar ve geliştirmeler sunmaktadır.

 

Kişiliğinizi Üzerinizde Taşıyın

Aynı zamanda fēnix'inizi akıllı telefonunuzda bulunan herhangi bir fotoğrafla özelleştirmek için ücretsiz Garmin Face-It™ saat yüzü uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmeniz, fotoğraf kitaplığınızdan bir resim seçmeniz, tarzı zamana uyarlamanız ve onu saat yüzü olarak ayarlamanız yeterlidir. İster son yaptığınız doğa yürüyüşünden kalan bir manzara, ister yeni köpek yavrunuzun bir resmi olsun, Garmin'le saatinize benzersiz biçimde bir kişilik katabilirsiniz.

 

Paket İçeriği

Silikon Kayışlı fēnix 5s

Şarj/veri kablosu

Dokümantasyon

 

Teknik Özellikler

 

Fiziksel boyutlar                :               1.7” x 1.7” x 0.6” (42.0 x 42.0 x 14.5 mm)

Ekran boyutu, GxY           :               1.1” (27.94 mm) çap

Ekran çözünürlüğü, GxY :               218 x 218 piksel; güneş ışında okunabilen, her zaman açık, düşük güç tüketimine sahip renkli ekran

Renkli ekran       :               Var

Negatif modda gösterim               :               Var

Ağırlık    :               Silikon bant ile: 2.4 oz (67.0 g)

Pil           :               Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon

Pil ömrü               :               Akıllı saat modunda 8 güne (ayarlara bağlı), GPS modunda 13 saate ve UltraTrac™ pil tasarrufu modunda 50 saate kadar

Su sınıfı :               10 ATM

GPS destekli       :               Var

GLONASS            :               Var

Yüksek hassasiyetli alıcı :               Var

Barometrik altimetre      :               Var

Elektronik pusula             :               Var

Akıllı telefon bildirimleri (uyumlu telefonunuz ile eşleştirildiğinde e-posta, SMS ve diğer uyarıları görüntüler)       :                Var

Titreşim alarmı  :               Var

Müzik kontrolü :               Var

Find my phone (Telefonumu bul)             :               Var

VIRB® kontrolü :               Var

Saat fonksiyonları            :               Günün vakti (12/24s), takvim (gün/tarih), günlük alarm, durdurma saati, zamanlayıcı, gündoğumu/günbatımı uyarıları

               :              

Dahili Hafıza        :               64 MB; Kullanılabilir 54 MB

Kişisel ilgi alanları (ilave ilgi alanları ekleyebilme) :               Var

Ara noktalar/favoriler/konumlar               :               1

Rotalar  :               30

Kayıt günlüğü     :               200 saat

Virtual Pacer™ (güncel tempoyu hedefle karşılaştırır)      :               Var

V02 max tahmini             :               Var

Mola danışmanı               :               Var

Yarış öngörücüsü              :               Var

Koşu dinamikleri              :               Var

İvme ölçer (iç mekan antrenmanları için bir ayak podu   :               Var

gerektirmeden mesafeyi hesaplar)          :               Var

Kişisel rekorlar                  :               Var

Vector™ ile uyumludur  :               Var

Çoklu bisiklet profilleri   :               Var

Bisiklet hız/kadans sensörü         :               Var (opsiyonel)

Kalp atış hızı monitörü    :               Var (bilek tabanlı)

Virtual Partner® (dijital bir insana karşı egzersiz yapın)    :               Var

Virtual Racer™ (diğer aktivitelere karşı yarışın)    :               Var

Sürüş rotaları (önceki aktivitelere karşı yarışın)   :               Var

Auto Pause® (hıza bağlı olarak zaman tutucuyu durdurur ya da yeniden başlatır)                :               Var

Auto Lap® (otomatik olarak yeni bir tur başlatır) :               Var

Auto Scroll (antrenman sırasında veri sayfaları arasında geçiş yapar)         :               Var

Çoklu spor (bir tuşa basmayla spor modu değişir)              :               Var

Otomatik çoklu spor (tek tuşa basarak spor modları arasında geçiş yapın)               :               Var

Gelişmiş antrenmanlar (özelleştirilmiş ve hedef odaklı antrenmanlar oluşturun) :               Var

Tempo uyarısı (önceden ayarlanmış tempoyu değiştirdiğinizde alarm çalar)          :               Var

Süre/mesafe uyarısı (hedefinize yaklaştığınızda alarm çalar)         :               Var

Egzersiz aralıkları (egzersiz ve dinlenme aralıklarını belirleyin)      :               Var

Kalp atış hızı tabanlı kalori hesaplaması   :               Var

Yakılan kalorileri hesaplar             :               Var

Training Effect (bir aktivitenin aerobik formunuz üzerindeki etkisini ölçer)             :               Var

Kişiselleştirilebilir ekran(lar)         :               Var

Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+™ destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir)         :               Var

Yüzme Özellikleri              :               Var

Havuz yüzme metrikleri (uzunluklar, mesafe,                     :               Var

ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kaloriler)             :               Var

Kulaç sayımı türü belirleme (örneğin serbest)                    :               Var

Açık su yüzme metrikleri (mesafe, ilerleme hızı,                :               Var

kulaç sayımı/oranı, kaloriler)       :               Var

Yüzme antrenmanları                                                                    :               Var

Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan                   :               Var

itibaren atış mesafesini hesaplar)             :               Var

F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan                :               Var

mesafe)              :               Var

Tuzaklara/Keskin açılara olan mesafe                     :               Var

Dijital skorbord                                 :               Var

Av/balık takvimi               :               Var

Güneş ve Ay bilgisi         :               Var

Alan hesaplama                :               Var

Adım sayacı        :               Var

Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler)    :               Var

Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik döneminden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; onu sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir)           :               Var

Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler)           :               Var

Garmin Connect™           :               Var

Garmin Connect™ ile uyumluluk (verileri analiz :               Var

edebileceğiniz, kategorilere ayırarak       :               Var

paylaşabileceğiniz online topluluk)           :               Var

Automatic sync (verilerinizi otomatik olarak         :               Var

bilgisayarınıza aktarır)     :               Var

Kayış Tipi              :               Silikon

Bilekten Nabız Ölçümü  :               Var

Kasa Çapı             :               42 MM

Safir Cam             :               Yok

Ön Yüklü Harita :               Yok

Hrm Göğüs Nabız Bandı :               Yok

Ekstra Silikon Kayış          :               Yok

Kasa Rengi          :               Beyaz

Akıllı Bildirimler :               Var

GPS        :               Var

Su Geçirmezlik  :               10 ATM (100m)

Çoklu Spor Özelliği           :               Var

Adımsayar           :               Var

Uyku İzleme       :               Var

GLONASS            :               Var

Müzik Kontrolü :               Var

Uyumlululuk      :               IOS ve Android

 

Ek Özellikler

 • Connect IQ™ uygulama desteği: Var (saat yüzleri, veri alanları, widget'lar, uygulamalar)
 • EXO™ anten (GPS/GLONASS): Var
 • Wi-Fi®: Var (yalnızca Safir versiyonları)
 • ANT+®: Var (tüm versiyonlar)
 • Bluetooth®: Düşük Enerji (tüm versiyonlar)
 • Training Effect 2.0 (bir aktivitenin aerobik ve anaerobik formunuz üzerindeki etkisini ölçer) Var
 • Egzersiz Yükü: Var
 • Egzersiz Durumu: Var
 • Laktat eşiği: Var
 • Hava durumu uyarıları: Var
 • UltraTrac: Var
 • tempe™ sensör desteği: Var
 • TracBack: Var
 • Kayak Özellikleri: Var
 • Fizyolojik ölçümler : Var
 • SUP/Kürek: Var
 • Ayak podu: Var (opsiyonel)

 

Diğer Özellikler
Marka Garmin
rate_review

Garmin Fenix 5s Beyaz Akıllı Outdoor Saat

(0) Yorum
YORUM YAZ

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.