yukko.com! Türkiye'de e-ticaret sektöründe yeni bir nefes...

Yukko'da müşteri mutluluğu standart!

Yukko'da müşteri mutluluğu standart !

Tüm dünyada e-ticaret müşterilerin omuzlarında yükseliyor, bunun başlıca sebepleri kolaylık, sonsuz ürün ve hizmet çeşitliliği, harika fiyatlar ancak en değerlisi eticaret sektörünün ulaştığı yüksek hizmet seviyesi standartları, yani müşteriye verilen değer.

İşte biz bu değerleri, her zaman daha da iyisini hedefleyerek ülkemizdeki tüketiciler ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Ortaklarımızın olan halka açık şiketlerin, dünya çapında yürüttükleri büyük çaplı operasyonlardan elde ettikleri Kurumsal Yönetim Prensipleri, Şeffaflık, Sorumluluk, Hesap Verebilirlik ilkelerimiz ile Tedarikçilerimiz başta olmak üzere tüm sosyal paydaşlarımız ile bu yüksek değerler çerçevesinde güvenilir bir İş Ortağı olarak hem ülkemizin büyümesine, istihdam sağlanmasına ve her alanda kalitenin artmasına katkı sağlamak hedefindeyiz.

yukko.com'un tüm lojistik operasyonları Arena Bilgisayar tarafından yürütülmektedir, Operasyon Merkezi 20.000 m2 alanda faaliyet göstermektedir.

İştirakler ile ilgili kısa bilgiler;
1980 yılında kurulmuş olan Synnex New York Borsası’nda ve Taiwan Borsa’sında halka açıktır. Fortune 500 listesine 260. Sırada olan Synnex 14 milyar USD Yıllık Ciro ile Dünyanın en büyük 3. Bilişim Teknolojileri Ürünleri Dağıtıcısıdır.WEB SİTESİ
SYNNEX

1993 yılında kurulmuş olan Redington Hindistan Ulusal Borsası’nda ve Bombay Borsası’nda halka açık olup 30’dan fazla ülkedeki operasyonlarında elde ettiği 5 milyar USD Yıllık Cirosu ile Hindistan, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en büyük Bilişim Teknolojileri Ürünleri Dağıtıcısıdır.


WEB SİTESİ
REDINGTON

1991 yılında kurulmuş olan Arena 2000 yılından beri Borsa İstanbul’da halka açıktır. Yıllık 500 milyon USD cirosu ile Türkiye’nin en büyük ikinci Bilişim Teknolojileri Ürünleri Dağıtıcısı olan Arena, Fortune 500 listesine göre Türkiye’nin en büyük 124’üncü şirketidir. Arena tüm Türkiye’ye yayılmış 10.000’in üzerindeki bayisi ve 500’den fazla mal ve hizmet tedarikçisi ile IT sektörünün en yaygın dağıtım ağına sahip organizasyonudur.

WEB SİTESİ
ARENA
Hızlı Teslimat

Yukko ile herşey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Herşey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.