Heidi 4966 1500 Parça Puzzle Çerçeve

Ürün geçici olarak temin edilememektedir
Marka: Heidi Puzzle Çerçevesi
Ürün Ölçüsü: 85 x 60 cm Boyutundaki 1500 parça puzzle'lar için uygundur.
Üretim Yeri: Türkiye
Açiklama:

Kutu içeriginde 4 parça demonte çerçeve, 2 adet yapistirici, destek kartonu, kaplama telasi, 8 adet kavela, asma aparati ve montaj talimati bulunmaktadir. Demonte çerçeve tasarlanirken cam özellikle düsünülmemistir.Cam puzzle görüntüsünü sadecelestirdiginden puzzle görüntüsü kaybolmaktadir. Gereksiz cam maliyeti getirmektedir. Puzzle'inizi kaliteli bir puzzle yapistiricisi ile yapistirdiginizda cam,kaplama,koruma hiçbir ekstra ürüne ihtiyaç duymamaktadir.

Nasil Yapilir ? : Kutu içerisinden çikan 4 adet çerçeveye kavelalari yapistirici ile yapistirin. 4 parçayi birlestirin. Puzzle'inizi çerçeve içerisine yerlestirin.Destek kartonunu puzzle'in arkasina koyarak tutucu tirnaklari kapatin.Kaplama telasi ile arka yüzeyi kapatin. Sadece 5 dakika ve puzzle'iniz duvara asmaya hazir.
Neden Demonte Çerçeve ? : Çok kolay monte edildigi için isçilik maliyeti yoktur. Puzzle'inizi çerçeveciye götürüp getirme zahmetinden kurtarir. Puzzle'inizi bittiginde hemen asabilirsiniz. Hemen çerçeveleyebildiginiz için tasima esnasinda parçalarin kaybolma riski yoktur. Çerçeveciye oranla isçilik maliyeti olmadigindan %40 fiyat avantaji vardir.

Diğer Özellikler
Marka Heidi
Çerçeve Ölçü 1500 'lük Çerçeve

Heidi 4966 1500 Parça Puzzle Çerçeve

(0) Yorum
YORUM YAZ

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.