Wiky Watch 3 Plus Dokunmatik Akıllı Çocuk Saati

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Çocuğunuzun nerede olduğunu hem anlık olarak hem de geçmişe yönelik olarak görebilirsiniz Gün içinde geçtiği noktalara tek bir tuşla ulaşabilirsiniz Çocuğunuz için güvenli alan oluşturup bu alanın dışına çıktığında uyarı alabilirsiniz Çocuğunuz sadece sizin belirleyebileceğiniz kişilerle görüşebilir ve yine sadece sizin belirleyeceğiniz kişiler çocuğunuza ulaşabilir Wiky Watch3 Plus, acil durumda tek bir tuşla 3 kişilik SOS listesini otomatik olarak sırayla arar ve çocuğunuzun konumunu SMS ile gönderir Gelişmiş alarm fonksiyonuyla çocuğunuz için 3 farklı alarm kurabilirsiniz Wiky Watch3 Plus sesli mesaj özelliği de sunuyor. Karşılıklı olarak sesli mesaj gönderimi de yapabilirsiniz(15 saniyeye kadar) Uygulamadan 15 karaktere kadar yazılı mesaj gönderebilirsiniz Güvenli liste oluşturma: Belirlediğiniz numaralar (max: 15 kişi) dışında iletişime kapalı olma özelliği. (Liste dışındakilerin aranmasına ve aramalarına kapalı olma özelliği) Harita üzerinden çocuğunuzun konumunu anlık olarak takip etme Wiky’den uygulamaya anlık fotoğraf çekip gönderme Acil durumda SOS tuşu ile acil arama ve ana numaraya konumu sms ile gönderme Bas-Konuş tuşuna basılı tutarak sesli mesaj gönderme Wiky Watch3 Plus Akıllı Çocuk Saatini uzaktan kapatma Adımsayar Ayak izi ile geçmiş rota takibi Saatimi Bul özelliğiyle uzaktan çaldırma Uygulamadan kalp göndererek ödüllendirme.

rate_review

Wiky Watch 3 Plus Dokunmatik Akıllı Çocuk Saati

(0) Yorum
YORUM YAZ

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.