XDrive Atak Profesyonel Oyun & Oyuncu Koltuğu

Ürün geçici olarak temin edilememektedir
            XDrive Atak Profesyonel Oyun & Oyuncu Koltuğu

XDrive Atak Profesyonel Oyun & Oyuncu Koltuğu

(3) Yorum
YORUM YAZ
 • Gayet Kaliteli
  T. P. (33 yaşında) 26 Nisan 2019 tarihinde yazdı Bu ürünü satın almıştır.
  Ürün çok iyi paketlenmiş şekilde geldi. Çok büyük konfor beklemeyin, biraz sert bir koltuk, çalışma için ideal. Ayaklarındaki kırmızı boyalar atmaya başladı. Koltuk arkaya eğilirken oturma kısmıyla beraber kalkıyor ki bu da dizlerinizi yukarı kaldırıyor. Bu da rahatsız bir durum yaratıyor. Boyun desteği kısmı oldukça iyi bir özellik.
  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet Hayır
 • Başarılı kaliteli güvenli
  Gökhan (30 yaşında) 17 Aralık 2018 tarihinde yazdı Bu ürünü satın almıştır.
  ürünü uygun fiyatla (1019 TL+70 tl Kargo ) buradan aldım ve iyi ki almışım. Yukko yine yapacağı en güzel indirim yaptı ve beni mutlu etti. Yukko ile Yukkolanmaya devam ahali.. Her zaman gübenle alışveriş yapmaya devam edeceğim buradan.Teşekkürler Yukko!!
  1 kişi faydalı buldu.
  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet Hayır
 • Ürün gayet başarılı fakat kargo berbat
  Salih Çağdaş (21 yaşında) 14 Aralık 2018 tarihinde yazdı Bu ürünü satın almıştır.
  Ürün yaklaşık 7 gün sonra elime ulaştı fakat burada ki 2 gün cumartesi, pazar ve 2 gün de ilçe de kaldığım için kargo hafta da 2 kere geliyor o yüzden şansımdan kaçırdım yani aslında İstanbul'dan Ankara'ya olduğu için gayet başarılı. Üzücü bir şekilde kargonun kutusu gerçekten mahvolmuştu yine şansıma üründe herhangi bir deforme yoktu. Bu arada kurulum ise gayet basit vida bile sıkmadım, pistonu ayağa ve koltuğa takarak saniyeler içerisinde bitiyor(evet 2 kişi olsa iyi olur). Rahatlık ve konfora gelecek olursak; 1.86 boyunda olmama rağmen(kilo 80) yayıla yayıla oturuyorum yani bacağımı destekliyor ve şu an bağdaş kurmuş bir şekilde yazıyorum :) bacaklarımı kapattığımda ise kenarlar da hala iki elimi yumruk yapabilecek kadar boşluk kalıyor. Yatma açısına gelecek olursak ben 180 dereceyi arzulamadığım için bana yeterli geldi ayrıca yaslanma kilidi de mevcut galiba 3-4 tane kilit noktası var onu hala çözemedim, Dizi-Film izlerken rahat bir şekilde izleyeceğimi düşünüyorum. Ürün deri (Açıkçası yazın terletecek olduğu için endişeliyim.) ve sadece kamuflaj kısımları kumaş olduğunu belirtmek isterim. Kolçaklar sağa, sola, ileri, geri, aşağı ve yukarı yönlerinde oynayabiliyor ve yumuşak dokulu. Koltuk yüksekliği ise en düşükte bacaklarım 90'' derece kalıyor ve boyum uzun olmasına rağmen en yüksek ayarda ayaklarım yerden kesiliyor ve sallayabiliyorum :).Bel destek yastığı(Deri kaplı içerisinde sünger var orta-sert sertlikte) ise galiba tek kötü yanı, terziye kenarlarına lastik diktirip biraz daha yukarıya almayı dahi düşünüyorum. Baş destek yastığı(Deri kaplı içerisinde tomurcuk tomurcuk elyaf var deri olduğu için rahatsız etmiyor.) ise gayet başarılı. Tekerlere gelecek olursak(plastik ve ayaklar ise metal) en ufak rahatsız edecek yönü yok siz durduğunuzda oynamıyor ve rahatça hareket edebiliyorsunuz. Bu arada koltuk gıcırtı yapmıyor, eğer siz de yapacak olursa çok az miktar yağ kullansanız o geçecektir. İyi günlerde kullanın :).
  1 kişi faydalı buldu.
  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet Hayır

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.