Zhiyun Stabilize Smooth 4 Akıllı Telefon İçin Gimball - Siyah

Ürün geçici olarak temin edilememektedir
           
Zhiyun Stabilize Smooth 4 Akıllı Telefon İçin Gimball - Siyah

Zhiyun-Tech Smooth-4 Smartphone Gimbal
• 7.4 oz akıllı telefonlar için
• Büyük Sol Yan Odak / Yakınlaştırma Tekerleği
• Hızlı Yanıt "PhoneGo" Modu
• Dolly / Zoom "Vertigo" Efekt Modu
• Kontrol Seç Telefon Fonksiyonları
• Çoklu Zaman Atlamalı ve İzleme Modları
• 360 ° Pan, 240 ° Eğme ve Rulo
• 12 saate kadar çalışma süresi
• Egonomik Kontrol Paneli
• Çekim yaparken Telefonu Şarj Ediyor

ÖZELLİKLER
Mobil Film Yapımcıları İçin Doğdu

Zhiyun Smooth 4, cep telefonunuzu profesyonel bir film yapım makinesine dönüştürerek telefonunuzla dengeli ve düzgün çekimler oluşturmanıza yardımcı olur. Entegre kontrol panelinin tasarımı, ekrana dokunma ihtiyacını azaltabilir ve kullanıcıların düğmelerle hem dengeleyiciyi hem de mobil kamerayı doğrudan kontrol etmesine yardımcı olur. Sadece telefonlarla kendi Hollywood filmlerini oluşturmak için şimdi bir tane alın!

Odak Çekme ve Yakınlaştırma Yeteneği
Daha profesyonel ve özenli el çarkı, Smooth 4'te size eşsiz bir çalışma deneyimi getiriyor. Yakın çekimler yapmak istediğinizde yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. FN düğmesine basıldığında, el çarkı bir odak değiştirme olarak yapılandırılır ve yaratıcı çekimler oluşturmak için gerçek zamanlı olarak yüksek hassasiyetli odak değişikliklerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Anlık Sahne Geçişleri İçin PhoneGo Modu
Üst düzey bir spor otomobil gibi, Smooth 4 de PhoneGo moduna girebilir ve flaşların motor potansiyelini serbest bırakabilir. Her hassas hareketi herhangi bir çekimden kurtulmak için endişelenmenize gerek kalmadan geciktirmeksizin cevap verebilir. Daha iyi olanı, görüntülemeden önce çekimlerinizde muhteşem sahne geçişi elde etmenizi sağlar.

Time Lapse Uzmanı
Smooth 4, gelişmiş çekim tekniklerinin hepsini destekler. Timelapse, hareketli time lapse ve motionlapse gibi özellikleri gerçekleştirebilir, yaşamları kaydedebilir ve zaman akışının sanatını görüntüleyebilir.

TimeLapse      MotionLapse      HyperLapse      SlowMotion
Smooth 4, Timelapse'de derinlemesine bir optimizasyon sağlar ve her türlü gelişmiş çekim tekniğini destekler. Günlük yaşamda kolayca gözden kaçan daha geniş bir perspektiften daha fazla ayrıntı yakalayabilir.


Geniş Aralıklı Lapse      Üç Eksenli      Takip      Fokus
Çekim aralıkları (geniş dar), açıları ve odak üzerinde daha özgür ayarları ile büyük kalabalıkları, dans eden çiçekleri, hareketli siluetleri veya beyaz bulutları dahil olmak üzere tüm hareketleri ve nesneleri yakalayan, benzersiz tarzda time lapse görüntüleri özelleştirebilirsiniz. Telefonunuzda farklı bir zaman akışı oluşturmak veya geriye dönük bir ışıkta hayatları yakalamak, hayal gücünüze kalmış.

Obje Takibi
Smooth 4 objeleri ve insan yüzleri dahil pek çok şeyi yüksek hassasiyetle takip edebilir. İzlemek istediğiniz nesneyi ekran üzerinde seçip, diğer çekim ayarlarına odaklanabilirsiniz. Çekim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Uzun Süreli Kullanım İçin İki Yönlü Şarj
Smooth 4'ü arka arkaya 12 saat için çalıştırabilirsiniz. Pil göstergesi ne kadar güç kaldığını gösterir. Sabitleyici çekim sırasında telefonunuzu doğrudan şarj edebilir. Pil konusunda endişelenmenize gerek olmadan bütün gün video çekebilirsiniz. Sabitleyici taşınabilir güç kaynağı tarafından şarj edilebilir ve telefon tilt ekseninde USB portu üzerinden sabitleyici tarafından şarj edilebilir. İki yönlü şarj mümkün olan en uzun çalışma süresini garanti eder.

Her Zaman Güçlü Ve Tüm Telefonlarla Uyumlu
Smooth 4 motor gücü büyük ölçüde artarak her boyuttaki telefonlar ile uyumlu hale geldi. Bu arada, LED ışık ve kamera lensi gibi birçok aksesuar ile birlikte kullanılabilir. Smooth 4 farklı ortamlarda çok yönlü, her yerde, her zaman telefonun kamera potansiyelini serbest bırakıyor.

Az Daha Çoktur
Smooth 4, kontrol panelinde bir kaydırıcı ve arka tarafında bir düğme ile kontrolleri kolayca tanımak ve farklı gimbal modları arasında geçiş yapmak için tasarlanmıştır.

Eşsiz Klip Tasarımı
Benzersiz clip-up tasarımı, gimbalı yatay koldan dikeye aldığınızda bekleme modu ve başlangıç modu arasında kolay geçiş gerçekleştirir.

Hafif ve Dayanıklı
Smooth 4'te yer alan yüksek kaliteli bileşik malzemeler ve ergonomik tasarım, hem katı hem de hafif olmasını sağlar. Dokulu alanlar ile daha duyarlı el hissi ve benzersiz parlaklık ekler.

Video Komünitesi
Profesyonel bir gimbal video paylaşım topluluğu olarak, Lightollector tüm sabitleyiciler ile çekilen öğreticiler ve dünya çapında kullanıcıların kreasyonlarını içerir. İşinizi paylaşmak için birebir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Gimbal
Eksen Sayısı 3-Axis
Dönme Aralığı Pan: 300.0°
Tilt: 240.0°
Roll: 240.0°
Takip Hızı Üretici tarafından belirtimemiş
Yükleme Kapasitesi 2.65 to 7.41 oz / 75 to 210 g
Uyumluluk
Akıllı Telefon Boyutları Yükseklik: 2.44 to 3.35" / 62.0 - 85.0 mm
Bağlantı
Ports 1 x USB Type-C
Batarya
Batarya Tipi 2 x Built-In
Kapasite (mAh) 2000 mAh
Kapasite (Wh) Üretici tarafından belirtimemiş
Batarya Çalışma Zamanı 12 Saat
Batarya Yapısı Lithium-Ion
Voltaj 5.0 VDC
Güç
Çalışma Voltajı 7.4 to 7.4 VDC
Çalışma Akımı 120 to 2500 mA (Maximum)

Zhiyun Stabilize Smooth 4 Akıllı Telefon İçin Gimball - Siyah

(1) Yorum
YORUM YAZ
  • Yukko !!!
    H. O. 10 Eylül 2019 tarihinde yazdı Bu ürünü satın almıştır.
    Piyasanın altında ve ilk alış veriş indirimi ile neredeyse bedavaya aldım, ama kutu üzerinde telefon türleri için verilen linkte mi max 3 ismi yoktu, distribitörün verdiği numaradan teknik servisle görüştüm, çıkan kişi samsung note 10 plus ile kendisinin kullandığını söyledi ama tstmin olmadım, çünkü telefonum ondan daha enli bir telefon ve kutunun jelatinini verilen iade koduyla geri gönderdim. Yuko çalışanları hızlı cevap verip, sorularınızı anında telefon ve mesajla ulaşarak isteğinizi karşılıyorlar. Ama keşke iade ile ilgili linkte olsa, site geliştirilmeye muhtaç ve keşke androidde bir programı olsa, çalışanlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedikleri gibi açılmamış bir üründü, dji osmo pocked'ın eklenmesini sabırsızlıkla bekliyorum, çünkü büyük telefonlardan vaz geçemem, daha büyük ekranlı telefon çıkıncaya kadar bunu kullanacağım, huawei mate 20X resmi girişi olmadığı için ondan el altı pasaport kayıtlılara da güvenemiyorum, o yüzden artık bir telefon gimbalından vaz geçmek zorunda kaldım.
    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet Hayır

Hızlı Teslimat

Yukko ile her şey hızlı ve kolay. Kendi operasyon merkezimizde size gönderilmeye hazır, stoklarda onbinlerce ürün var!.

Yukko’da Mutluluk

Her şey sizin mutlu olmanız için. Yukko’da iyi hizmet standart! Sunduğumuz hizmet ile hem güveniniz, hem de kalbinizi kazanmak için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

İyi fiyat olmadan olmaz. Sizleri daima harika ürünler ve uygun fiyatlar ile buluşturmak bizim hedefimiz.

Güvenli Alışveriş

Yukko’ya güvenmek kolay. Türkiye’de halka açık olan, Dünyada milyar dolar iş hacmine ulaşmış şirketlerin iştirakidir.

İade

İade Kolay. Bazen olmayınca olmuyor, o zaman unutmayın Cayma Hakkınızı hatırlayın, üstelik bir sürü prosedür içinde boğulmadan.